Poule indeling en wedstrijdschema

Poule indeling

Poule A
Dalfsen 1
Lemelerveld 1
Luttenberg 1
Marienheem 1
Nieuw Heeten 1
Dalfsen 2
Wijhe 1
Poule B
Vilsteren 1
Lemele 1
Hoonhorst 1
Heeten 1
Marienheem 2
Raalte 1
Wijhe 2
Poule C
Heeten 2
Heino 1
Lemelerveld 2
Olst 1
Wijhe 3
Raalte 2
Wijhe 4
Poule D
Haarle 1
Raalte 3
Raalte 4
Nieuw Heeten 2
Lemelerveld 3
Marienheem 3
Wijhe 5
Poule E
Haarle 2
Heino 2
Hoonhorst 2
Marienheem 4
Wijhe 6
Raalte 5
Broekland 1
Poule F
Wijhe 7
Wijhe 8
NS 1
Raalte 6
Lemelerveld 4
Heino 3

Wedstrijdschema

Kijk hier het schema van je team na:

  • In de poule A t/m F staan alle deelnemende teams.
  • Poule A t/m E bestaan uit 7 teams en elk team speelt 6 wedstrijden
  • Poule F bestaat uit 6 teams. Hier speelt elk team eerst 5 wedstrijden. Daarna volgt een wedstrijd tussen P1 en P2, P3 en P4, P5-P6. Hierdoor speelt ook deze poule 6 wedstrijden. De laatste wedstrijd is  gepland op 8 maart en zal ruim voor die tijd worden aangekondigd.
  • De volgorde is Thuis – Uit
  • Doordat de teams van TV Heino altijd uit spelen en er soms 2 teams van 1 vereniging in een poule zitten, zijn er teams met meer thuis- dan uitwedstrijden.
DatumPoule A
03/11/2023LVELD1 - WIJHE1LBERG1 - DALFS2MHEEM1 - NHEET1
17/11/2023DALFS2 - MHEEM1WIJHE1 - LBERG1DALFS1 - LVELD1
01/12/2023LBERG1 - DALFS1MHEEM1 - WIJHE1NHEET1 - DALFS2
15/12/2023WIJHE1 - NHEET1DALFS1 - MHEEM1LVELD1 - LBERG1
19/01/2024MHEEM1 - LVELD1NHEET1 - DALFS1DALFS2 - WIJHE1
02/02/2024DALFS1 - DALFS2LVELD1 - NHEET1LBERG1 - MHEEM1
01/03/2024NHEET1 - LBERG1DALFS2 - LVELD1WIJHE1 - DALFS1
DatumPoule B
10/11/2023LEMEL1 - WIJHE2HHORS1 - RAALT1HEETE1 - MHEEM2
24/11/2023RAALT1 - HEETE1WIJHE2 - HHORS1VILST1 - LEMEL1
08/12/2023HHORS1 - VILST1HEETE1 - WIJHE2MHEEM2 - RAALT1
22/12/2023WIJHE2 - MHEEM2VILST1 - HEETE1LEMEL1 - HHORS1
26/01/2024HEETE1 - LEMEL1MHEEM2 - VILST1RAALT1 - WIJHE2
09/02/2024VILST1 - RAALT1LEMEL1 - MHEEM2HHORS1 - HEETE1
08/03/2024MHEEM2 - HHORS1RAALT1 - LEMEL1WIJHE2 - VILST1
DatumPoule C
03/11/2023WIJHE4 - HEINO1LVELD2 - RAALT2OLST1 - WIJHE3
17/11/2023RAALT2 - OLST1WIJHE4 - LVELD2HEETE2 - HEINO1
01/12/2023LVELD2 - HEETE2OLST1 - WIJHE4WIJHE3 - RAALT2
15/12/2023WIJHE4 - WIJHE3HEETE2 - OLST1LVELD2- HEINO1
19/01/2024OLST1 - HEINO1WIJHE3 - HEETE2RAALT2 - WIJHE4
02/02/2024HEETE2 - RAALT2WIJHE3 - HEINO1LVELD2 - OLST1
01/03/2024LVELD2 - WIJHE3RAALT2 - HEINO1WIJHE4 - HEETE2
DatumPoule D
10/11/2023RAALT3 - WIJHE5RAALT4 - MHEEM3NHEET2 - LVELD3
24/11/2023MHEEM3 - NHEET2WIJHE5 - RAALT4HAARL1 - RAALT3
08/12/2023RAALT4 - HAARL1NHEET2 - WIJHE5LVELD3 - MHEEM3
22/12/2023WIJHE5 - LVELD3HAARL1 - NHEET2RAALT3 - RAALT4
26/01/2024NHEET2 - RAALT3LVELD3 - HAARL1MHEEM3 - WIJHE5
09/02/2024HAARL1 - MHEEM3RAALT3 - LVELD3NHEET2 - RAALT4
08/03/2024LVELD3 - RAALT4MHEEM3 - RAALT3WIJHE5 - HAARL1
DatumPoule E
03/11/2023BROEK1 - HEINO2HHORS2 - RAALT5MHEEM4 - WIJHE6
17/11/2023RAALT5 - MHEEM4BROEK1 - HHORS2HAARL2 - HEINO2
01/12/2023HHORS2 - HAARL2MHEEM4 - BROEK1WIJHE6 - RAALT5
15/12/2023BROEK1 - WIJHE6HAARL2 - MHEEM4HHORS2 - HEINO2
19/01/2024MHEEM4 - HEINO2WIJHE6 - HAARL2RAALT5 - BROEK1
02/02/2024HAARL2 - RAALT5WIJHE6 - HEINO2HHORS2 - MHEEM4
01/03/2024HHORS2 - WIJHE6RAALT5 - HEINO2BROEK1 - HAARL2
DatumPoule F
10/11/2023WIJHE8 - LVELD4NS1 - RAALT6WIJHE7 - HEINO3
24/11/2023WIJHE7 - WIJHE8RAALT6 - HEINO3LVELD4 - NS1
08/12/2023RAALT6 - LVELD4WIJHE8 - HEINO3NS1 - WIJHE7
22/12/2023   
26/01/2024WIJHE8 - NS1LVELD4 - HEINO3WIJHE7 - RAALT6
09/02/2024NS1 - HEINO3RAALT6 - WIJHE8LVELD4 - WIJHE7
08/03/2024RAALT6-WIJHE7NS1-LVELD4WIJHE8-HEINO3